Klasowe

30 KWIETNIA 2015 – DZIEŃ ZIEMI

KONKURENCJE/PUNKTY (0-5)

KLASA STRAŻACY HARCERZE LEŚNICY FREKWENCJA/ SUMA PUNKTÓW
I A  25 25 10 5/65pkt
I B  25 23 10 4/62pkt
I C  25 23 10 4/62pkt
I D  25 24 10 2/61pkt
I E  25 24 10 4/63pkt
I F  23 24,5 10 3/60,5pkt
II A  25 24 10 4/63pkt
II B  25 23 10 4/62pkt
II C  25 24 9 3/61pkt
II D  25 24 10 5/64pkt
II E  25 24 10 4/63pkt
III A  25 25 10 4/64pkt
III B  25 25 10 4/64pkt
III C  25 24 10 2/61pkt
III D  25 25 10 5/65pkt
III E  25 25 10 3/63pkt

***

31 PAŹDZIERNIKA 2014 ROKU ODBYŁ SIĘ W NASZEJ SZKOLE KONKURS MIĘDZYKLASOWY

NA NAJCIEKAWSZE PRZEBRANIE Z OKAZJI HALLOWEEN.

WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE ZAJĘŁA KLASA III D – 139 PKT

II MIEJSCE KLASA I E – 134 PKT

III MIEJSCE KLASA III A – 132 PKT

 

POZOSTAŁE KLASY OTRZYMAŁY KOLEJNO:

KLASA I A – 101 PKT

KLASA I B – 98 PKT

KLASA IC – 98 PKT

KLASA ID – 0 PKT

KLASA I E – 134 PKT

KLASA I F – 80 PKT

KLASA II A – 98 PKT

KLASA II B – 106 PKT

KLASA II C – 0 PKT

KLASA II D – 98 PKT

KLASA II E – 117 PKT

KLASA III A – 132 PKT

KLASA III B – 124 PKT

KLASA III C – 95 PKT

KLASA III D – 139 PKT

KLASA III E – 120 PKT

 

 

26 września 2014 roku odbył się w naszej szkole Dzień Integracyjny pod Hasłem : Co nam dała cywilizacja.

W konkursie międzyklasowym

I miejsce zajęła klasa I a, która uzyskała 49 punktów

II miejsce I d i III d ex aequo 48,5 pkt

III miejsce I f i II a i III b ex aequo 47 pkt

Wyniki pozostałych klas:

I a – 49 pkt

I b – 46 pkt

I c – 45 pkt

I d – 48,5 pkt

I e – 46 pkt

I f – 47 pkt

II a – 47 pkt

II b – 45 pkt

II c – 42,5 pkt

II d – 46 pkt

II e  – 43,5 pkt

III a – 44,5 pkt

III b – 47 pkt

III c – 46 pkt

III d – 48,5 pkt.

III e – 45 pkt

 

***

W dniu 26.06. 2014 r. odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Młodzież rywalizowała w trzech konkurencjach sportowych:

1. wyścigi rzędów (drużyny mieszane 3 dz. + 3 ch.)

2. koszykówka (drużyny mieszane, gra trójkami)

3. siatkówka plażowa (drużyny mieszane, gra trójkami)

WYNIKI

1.  WYŚCIGI RZĘDÓW

KLASY I                                KLASY II                     KLASY III

I m. – kl. I C                            I m. – kl. II C                    I m. – kl. III E, B

II m. – kl. I E                          II m. – kl. II B                II m. – kl. III D

III m. – kl. I A                       III m. – kl. II A             III m. – kl. III A

IV m. – kl. B, D                      IV m. – kl. II C               IV m. – kl. III C

2.   KOSZYKÓWKA 

KLASY I                                KLASY II                     KLASY III

I m. – kl. I C                            I m. – kl. II E                 I m. – kl. III D

II m. – kl. I A                          II m. – kl. II B                II m. – kl. III B

III m. – kl. I D                       III m. – kl. II D             III m. – kl. III E

IV m. – kl. B                           IV m. – kl. II C              IV m. – kl. III A

V m. – kl. E                              V m. – kl. II A                V m. – kl. III C

3. SIATKÓWKA

KLASY I                                KLASY II                     KLASY III

I m. – kl. I A                           I m. – kl. II B                 I m. – kl. III D

II m. – kl. I D                          II m. – kl. II D               II m. – kl. III C

III m. – kl. I B                       III m. – kl. II C             III m. – kl. III E

IV m. – kl. C                           IV m. – kl. II A            IV m. – kl. III A

V m. – kl. E                              V m. – kl. II E                V m. – kl. III B

W klasyfikacji ogólnej

MISTRZEM SPORTU W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

ZOSTAŁA KLASA II B

kolejne miejsca zajęły:

II miejsce – III D

III miejsce – I C

Wszystkim sportowcom gratulujemy wyników

 

Nauczyciele wychowania fizycznego