Plastyka

Rok szkolny 2016/2017

Znalezione obrazy dla zapytania piktogramy plastyczne

W II semestrze roku szkolnego 2016/2017 uczniowie brali udział w nastepujących konkursach plastycznych :

• IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Piękna nasza Polska cała ! ” organizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Bielsku Podlaskim
• XVI Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Z Janem Pawłem II na pielgrzymim szlaku „ organizowany przez Zespół Szkół w Zębie
• XV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Inne spojrzenie ” organizowany pod hasłem „ Barwy dzieciństwa ”
• Konkurs Plastyczny na plakat o tematyce ekologicznej „ Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem ” organizowany przez PSP nr2 i Prywatne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 w Krakowie
• VII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Przyroda w kolorach 2017 ” organizowany pod hasłem „ Świat wielkich i małych kotów ” przez MDK w Krakowie
• Gminny Konkurs Plastyczny na plakat rozważający hasło „ O czym szumi woda w Wiśle ” organizowany przez LO w Krzeszowicach
• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Człowiek w ruchu ” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
• II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Znani i nieznani Polacy z Kresów ” organizowany przez Fundacje Kresową „ Memoria et Vertas ” w Krakowie, Fundacje im. Brata Alberta w Radwanowicach i ISP w Radwanowicach
• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Na skrzydłach przyjaźni ” organizowany w kanpanii „ Zachowaj Trzeźwy Umysł ”
• Konkurs Plastyczny organizowany przez TAURON – „ Sala przyrody TAURONA ”
• XVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Darujmy światu pokój” organizowany przez Oświęcimskie Centrum Kultury

  • W KONKURSIE PLASTYCZNYM O TEMATYCE EKOLOGICZNEJ „DBAMY O NASZE MIASTO – WALCZYMY ZE SMOGIEM” organizowanym przez PSP nr 2 i Prywatne Gimnazjum z oddziałem dwujęzycznym nr 2 w Krakowie, wyróżnienia otrzymały:
  • Natalia Malik I a
  • Julia Kaczmarczyk I d

 

  • W VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach 2017” organizowanym przez MDK w Krakowie klasyfikację do wystawy otrzymała Weronika Bobek z kl. I a

 

  • W Gminnym Konkursie Plastycznym ” O czym szumi woda w Wiśle”organizowanym przez LO w Krzeszowicach laureatem został Michał Wilk z kl. I a

 

  • W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ” Znani i nieznani Polacy z Kresów” organizowanym przez Fundację im. Brata Alberta w Radwanowicach wyróżnienie otrzymała Weronika Ziomek z kl. III b

 

  • W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ” Barwy Jesieni” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Starogardzie, wyróżnienie otrzymał Andrzej Chrobak z klasy II 

Serdecznie gratulujemy!

  • W Ogólnopolskim Konkursie plastycznym pod hasłem „Pod dobrą opieką” organizowanym w kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” laureatkami zostały:
  • Magdalena Hrabia III b
  • Weronika Haczyk III f
  • serdecznie gratulujemy!

*

W XV Powiatowym Maratonie Rysunkowym organizowanym przez PMDK w Trzebini

II miejsce zdobyły: Justyna Kołodziej II a, Klaudia Madej III b,

wyróżnienie otrzymała Paulina Kita III f.

Kwalifikacje do wystawy : Nina Perio III b, Julia Gałosz III b, Zuzanna Kaleta III f

*

 W Gminnym Konkursie Plastycznym: Zdrowo na sportowo, organizowanym przez CKiS w Krzeszowicach, wyróżnienie otrzymały:

Magdalena Hrabia III b

Gabriela Mucha I d

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

***

 Rok szkolny 2015/2016

W II OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Świat wokół mnie” organizowanym przez LP w Nowym Wiśniczu wyróżnienie w kategorii fotografia otrzymała
Julianna Dąbrowa z klasy II b

***

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Piękno i brzydota w szarości” – Rawicz 2016, honorowe wyróżnienie otrzymał Wojciech Szecówka z klasy I a

***

W Gminnym Konkursie Fotograficznym „Krzeszowice moja mała ojczyzna”
I miejsce zdobyła Wiktoria Bogacka z klasy II a

***

Laureatką III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kolorowe Impresje” organizowanego przez MOK w Głownie została Magdalena Hrabia z klasy II b, a wyróżnienie
otrzymali:
Weronika Ziomek z klasy II b,
Karolina Dyba z klasy II b,
Karol Czamara z klasy II b

***

W III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Barwy Dzieciństwa – Poznaj Mojego Przyjaciela” organizowanym przez Gminne Ognisko Dziecięco-Młodzieżowe Tęcza-Nadarzyn 2016 wyróżnienie otrzymał Józef Nowak z klasy III e.

***

W Powiatowym Konkursie Plastycznym za projekt emblematu „Starożytnych Igrzysk Olimpijskich Młodzieży Powiatu Krakowskiego” –   I miejsce zajął Albert Haczyk klasa III C.

***

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Razem lepiej” organizowanym w Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” – laureatką została Tamara Bobek klasa II A.

***

W XIV Powiatowym Maratonie Rysunkowym organizowanym przez PMDK w Trzebini – II miejsce zdobyła Klaudia Madej kl. III B,                 a wyróżnienia otrzymały:

Weronika Ziomek kl. II B, Kamila Milewska kl. III B.

***

Rok szkolny 2014/2015

W IV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Piękno drzemiące w wulkanach” wyróżnienie otrzymała Klaudia Madej z klasy II B.

***

W V Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach 2015” organizowanym przez MDK w Krakowie wyróżnienie otrzymały: Klaudia Madej klasa IIB i Natalia Wiatr klasa IB.

***

W konkursie plastycznym na „Pocztówkę z Gminy Krzeszowice” organizowanym przez Miejsko-Gminną Bibliotekę w Krzeszowicach nagrodę w kategorii młodzież otrzymał Karol Czamara klasa IB, a wyróżnienie: Klaudia Kuc klasa IIIC, Adrian Zaremba klasa IE.

***

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Muzyka w szarości” – Rawicz 2015 wyróżnienie honorowe otrzymała Klaudia Madej klasa IIB.

***

W VIII Wojewódzkim Konkursie Artystycznym Młodzieży „SIXART” – Trzebinia 2014/2015, laureatami zostali:

Aleksandra Mirek klasa IIIA – fotografia

Filip Molenda klasa IIIB – sztuki plastyczne.

***

W XIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie tradycja i współczesność” laureatką została Weronika Ziomek kl. Ib, a wyróżnienie otrzymała Zuzanna Olas kl. Ib.

***

W Gminnym Turnieju Plastycznym na „Plakat Igrzysk” I miejsce zajęła Klaudia Madej kl. IIb.

***

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Narysuj, jak spędzasz wolny czas z przyjaciółmi” organizowanym w kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” laureatem został Rafał Węgrzyn kl. IIIb.

 

***

Rok szkolny 2013/2014

W IV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyrody w Kolorach 2014” organizowanym przez MDK w Krakowie

wyróżnienie otrzymała Weronika hac zyk kl. I C

***

W Gminnym Konkursie Plastycznym i Fotograficznym pt. „Za co kochasz Krzeszowice” organizowanym przez SKOK „Jaworzno”

laureatami zostali Anna Knapik kl. II C  i  Karol Gurtkiewicz kl. I A

***

W XIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II – patron najgodniejszy”

  wyróżnienie otrzymała Weronika Haczyk kl. I C

***

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Taki duży, taki mały … święty Jan Paweł II  i Ja. Papież Polak w oczach dzieci i młodzieży” organizowanym przez Bibliotekę Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie:                                                  wyróżnienie otrzymała Joanna Wilk kl. III A

***

W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na „Baranka Wielkanocnego” organizowanym przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie:

II miejsce zajął Dominik Dudek kl. III D

wyróżnienia otrzymali: Kamila Wyka kl. III E oraz Remigiusz Kucharski I A

***

W ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” laureatkami konkursu plastycznego „Dzielę się pięknem” zostali:

Zuzanna Dec IIA

Magdalena Fabijańska IIID

Aleksandra Góralczyk IIE

Weronika Porębska IIB

Rafał Węgrzyn IIB

***

W V Wojewódzkim Konkursie Rękodzieła Artystycznego „Jesienny owoc” organizowanym przez MDK w Krakowie:

I miejsce zajęła Anna Knapik IIc

II miejsce zajęła Kamila Wyka IIIe

wyróżnienie otrzymały:

Katarzyna Prociuk IIIe

Aleksandra Góralczyk IIe

Dorota Lubowicka IIIe

***

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Światło” organizowanym przez MDK w Krakowie wyróżnienie otrzymały:

Aleksandra Mirek IIa

Kamila Milewska Ib

Weronika Haczyk Ic

***

W XII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie-tradycja i współczesność” organizowanym przez PMDK w Trzebini wyróżnienie otrzymały:

Aleksandra Zygmunt IIc

Andżelika Janikowska IIc

 

Rok szkolny 2013/2014

W IV Małopolskim Konkursie Fotograficznym „Leśne Inspiracje” organizowanym przez RDLP w Krakowie oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie:

I i III miejsce zajęła Aleksandra Mirek z klasy Ia

 

Laureatką III Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Przyroda w Kolorach 2013″” organizowanego przez MDK w Krakowie została Alicja Haczyk z klasy IIId.

 

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maski i figurki Afrykańskie” organizowanym przez MDK w Krakowie:

I miejsce zajęła Kamila Wyka z klasy IIe

II miejsce zajęła Zuzanna Dec z klasy Ia

wyróżnienie otrzymały:

Joanna Furgał z klasy IIIf

Alicja Haczyk z klasy IIId

Dorota Lubowicka z klasy IIe

Anna Lempart z klasy IIa

Aleksandra Gój z klasy Ia

 

Laureatką X Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Świat wokół mnie” organizowanego przez Liceum Plastyczne w Nowym Wiśniczu została Kamila Kuciel z klasy IIIb, a wyróżnienie otrzymały: Joanna Furgał z klasy IIIf, Anna Sudrzyk z klasy IIId.

 

Laureatką IV Wojewódzkiego Konkursu Rękodzieła Artystycznego „Jesienne Drzewo”, organizowanego przez MDK w Krakowie, została Joanna Furgał z klasy IIIf, a wyróżnienie otrzymały Klaudia Kuc i Anna Knapik z klasy Ic.

 

Laureatką XI Powiatowego Maratonu Rysunkowego organizowanego przez PMDK w Trzebini została Alicja Haczyk z klasy IIId, a wyróżnienie otrzymały: Anna Sudrzyk z klasy IIId, Kamila Kuciel z klasy IIIb, Zuzanna Ornacka z klasy IIIa.

 

W ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” laureatkami konkursu plastycznego pt. „Autoportret” zostały:

Dominika Ostrowska klasa IIIf

Natalia Orczykowska klasa IIIa

wyróżnienie otrzymały:

Magdalena Nowak klasa IIIf

Anna Figa klasa IId

Samuela Bartosik klasa IIa

Ewa Pałka klasa IIIf

Aniela Cebula klasa IIIe