Sport

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Znalezione obrazy dla zapytania piktogramy sportowe

W dniu 5 października 2017 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy Krzeszowice w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Nasza drużyna zajęła I miejsce awansując do Powiatu. Gratulujemy!!!
W dniu 6 października 2017 r. w Myślenicach odbyły się wojewódzkie zawody w Kolarstwie Górskim Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowała Inez Durlak uczennica kl. VI b. Inez zajęła I miejsce w województwie!!
Serdecznie gratulujemy!
28.09.2017 w Skawinie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały drużyny : dziewcząt (w składzie takim samym jak na zawodach gminnych), które zdobyły lV miejsce i drużyna chłopców, która zdobyła ll miejsce i zakwalifikowała się do etapu WOJEWÓDZKIEGO!!!
GRATULACJE

***

Dnia 26.09.2017 odbyły się Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie :
Adamczyk Alicja
Banach Blanka
Bobek Weronika
Ferfecka Dominika
Fryt Dominika
Kołodziej Justyna
Krzanik Kornelia
Wincenciak Wiktoria
Grela Amelia
Górecka Maja
Szczuka Ewa
Bukowska Katarzyna
Dziewczyny zdobyły ll miejsce.
Reprezentacja chłopców w składzie:
Bodzęta Antoni
Dijuk Filip
Kalemba Daniel
Kalęba Filip
Kania Oskar
Lorenc Michał
Mucha Jakub
Szecówka Wojciech
Wróbel Damian
Życki Mateusz
Chłopcy zdobyli l miejsce.
Obie drużyny awansowały do etapu powiatowego, który odbędzie się już w najbliższy czwartek w Skawinie.
Gratulujemy obu drużynom.

***

GMINNA IMPREZA SPORTOWA W RAMACH KAMPANII
„ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”

07.06.2017 R. NAWOJOWA GÓRA

NASI UCZNIOWIE ZAJĘLI III MIEJSCE

  1. WIKTOR IZDEBSKI
  2. GABRYSIA FIGA
  3. ANNA JANIK
  4. PATRYK ŚLUSARCZYK
  5. SANDRA WOŹNIA (REZERWOWA)
 
***
EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU GOŁCZA 2017

31 maja w ramach europejskiego tygodnia sportu, młodzież naszego gimnazjum rozegrała mecze piłki siatkowej dziewcząt oraz piłki nożnej chłopców.

W miłej, sportowej atmosferze, która jak zawsze panowała podczas zawodów w Gołczy, nasi uczniowie zdobyli I miejsce w piłce siatkowej dziewcząt, w składzie:

Alicja Adamczyk II a, Wioleta Bochenek II a, Dominika Ferfecka II a, Zofia Muszyńska II a, Magda Polak II a, Jagoda Synowiec II a, Nikola Kocoń III c, Natalia Filipowska III e, Liliana Płatek III f.

oraz II miejsce w piłce nożnej chłopców, w składzie:

Filip Dijuk II a, Antoni Bodzęta II a, Oskar Kania, Krzysztof Stec, Filip Kalęba, Wojtek Szecówka II a, Karol Wolak, Patryk Ślusarczyk.

Opieka: Paweł Wiszniewski

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 
Dnia 11.04.2017 odbyły się w Skawinie Powiatowe Zawody w Drużynowych Biegach Przełajowych. Drużyna chłopców z naszego gimnazjum zajęła IV miejsce.
Skład drużyny :
Bodzęta Antoni
Głogowski Eryk
Janik Kamil
Kołach Kacper
Kwiatek Michał
Ślusarczyk Patryk
Dziewczęta indywidualnie zajęły II i IV miejsce.
Ferfecka Dominika II miejsce
Krzanik Kornelia IV miejsce
GRATULUJEMY

30 marca 2017 w Krzeszowicach odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców

nasi uczniowie zajęli kolejno:

I miejsce chłopcy

II miejsce dziewczęta

Do Powiatu awansowała drużyna chłopców.

Indywidualnie awansowali:

Dominika Ferfecka oraz Kornelia Krzanik

Gratulujemy!

W środę 22.03.2017 siatkarki z naszego gimnazjum rozegrały Półfinały Wojewódzkie.  Po zaciętej walce uplasowały się na II miejscu,ustępując tylko zespołowi z Wieliczki. Skład drużyny taki sam jak w Zawodach Gminnych.
Gratulacje 🙂
Opieka :Agnieszka Ostachowska
Dnia 15.03.2017odbyły się w Kluszkowcach Wojewódzkie Zawody w Narciarstwie Alpejskim. Naszą szkołę reprezentowały cztery dziewczynki:
Adamczyk Alicja
Fryt Dominika
Muszyńska Zofia
Bukowska Katarzyna
Dziewczęta walczyły dzielnie i w rezultacie uplasowały się w czwartej dziesiątce zawodników!
Opieka :Agnieszka Ostachowska

Dnia 02.03.2017 w Spytkowicach odbyły się

Mistrzostwa Powiatu w Narciarstwie Alpejskim. Drużyna naszego gimnazjum pierwszy raz w historii szkoły zdobyła I miejsce!!!!!

Reprezentacja w składzie :
Bukowski Bartłomiej
Głuc Bruno
Szecówka Wojciech
Szypuła Patryk
Adamczyk Alicja
Bukowska Katarzyna
Fryt Dominika
Kocoń Nikola
Krzanik Kornelia
Muszyńska Zofia
Zając Aleksandra
Ziomek Weronika
Do zawodów wojewódzkich indywidualnie awansowali:
Szecówka Wojciech
Adamczyk Alicja
Bukowska Katarzyna
Fryt Dominika
Muszyńska Zofia

GRATULACJE 🙂
Opieka ;Agnieszka Ostachowska
Wojciech Kardas

***

28.02.2017 drużyna dziewcząt zdobyła I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej. Skład drużyny taki sam jak w Zawodach Gminnych. Awans do Zawodów Rejonowych. Gratulacje!!!
Opieka Agnieszka Ostachowska

image image

Dnia 24.02.2017 odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej dziewcząt. Reprezentacja naszego gimnazjum zdobyła I miejsce i będzie reprezentować naszą gminę w Mistrzostwach Powiatu 28.02.2017.

 

Skład drużyny :
Adamczyk Alicja
Bochenek Wioletta
Drzewniak Wiktoria
Ferfecka Dominika
Filipowska Natalia
Fryt Dominika
Janik Anna
Kocoń Nikola
Mrozińska Roksana
Muszyńska Zofia
Płatek Lilianna
Polak Magdalena
Smaga Agnieszka
Synowiec Jagoda

Opieka:Agnieszka Ostachowska

image image image

***

16 lutego 2017 r. w Gdowie odbyły się półfinały wojewódzkie w Indywidualnym Tenisie Stołowym.

Naszą szkołę reprezentowali:

Justyna Kołodziej II a

Daniel Skrężyna III a

Patryk Godyń III a

Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowała się Justyna Kołodziej, zajmując VI miejsce- serdecznie gratulujemy!

 

 

15.02.2017 r. w Zabierzowie odbył się Powiatowy Turniej Koszykówki Dziewcząt

Nasze dziewczęta zdobyły III MIEJSCE.

GRATULUJEMY!

***

20 stycznia 2017 r. w Skawinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu- Gimnazjada w Tenisie Stołowym indywidualnym

Nasi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom i jak zwykle z wielkim zacięciem walczyli o jak najlepsze miejsca. Po bardzo zaciętych meczach zdobyli:

II MIEJSCE- JUSTYNA KOŁODZIEJ ( na 40 startujących)

II MIEJSCE- DANIEL SKRĘŻYNA ( na 38 startujących)

IV MIEJSCE- PATRYK GODYŃ

CAŁA TRÓJKA ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ DO PÓŁFINAŁU ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH

W zawodach uczestniczyli następujący uczniowie z naszej szkoły:

GODYŃ PATRYK III A

KOŁODZIEJ MICHAŁ I A

LITWA PAWEŁ I D

ROPKA BARTŁOMIEJ III A

SKRĘŻYNA DANIEL III A

JUSTYNA KOŁODZIEJ II A

FILIPOWSKA NATALIA III F

 

Opieka Paweł Wiszniewski

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

19 stycznia 2017 r . nasze uczennice zdobyły I miejsce w gminnych Mistrzostwach Piłki Ręcznej Dziewcząt

Skład drużyny:

BOCHENEK WIOLETTA

DRZEWNIAK WIKTORIA

FILIPOWSKA NATALIA

GODYŃ JULIA

HORABIK KAROLINA

JAGŁA ALEKSANDRA

JANIK ANNA

KLOCEKNELŻBIETA

KLOCEK IZABELA

KOCOŃ NIKOLA

KUBIŚ KAROLINA

MAJCHERCZYK WIKTORIA

MUSZYŃSKA ZOFIA

PĄCZEK WIKTORIA

PŁATEK LILIANNA

URBAŃCZYK ANGELIKA

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 

14 grudnia 2016 r. w Tenczynku nasze koszykarki zdobyły I miejsce w Gminie! Gratulacje!

Skład drużyny:

Nikola Kocoń

Agnieszka Mandziej

Zuzanna Walczowska

Marta Kurdziel

Julka Godyń

Wiktoria Majcherczyk

Weronika Ziomek

Wiktoria Drzewniak

Anna Buchwald

Magda Papież

Tamara Bobek

Wiktoria Jarosz

 

 

14 listopada 2016 r. odbył się w Skawinie Drużynowy Turniej Szachowy Dziewcząt i Chłopców

Nasza drużyna zajęła V miejsce

Skład drużyny:

Julianna Dąbrowa III b

Karolina Dyba III b

Kacper  Łagan I a

Dominik Dyba I a

Serdecznie gratulujemy!

16 Listopada 2016 r. odbyły się w Skawinie Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Jak zwykle uczniowie naszego Gimnazjum zaprezentowali wysoki poziom oraz wykazali się wolą walki o zwycięstwo. Jak to w sporcie bywa, o zwycięstwie często decyduje łut szczęścia i choć nasi podopieczni reprezentują bardzo wysoki poziom i w pełni zasługują na I miejsce tym razem zdobyli zaszczytne III miejsca, z czego ogromnie się cieszymy i gratulujemy im wspaniałej postawy sportowej.

Nasi uczniowie zajęli drużynowo:

III miejsce drużyna dziewcząt

III miejsce drużyna chłopców

Serdecznie gratulujemy!!!

W dniach 3,4. XI odbyły się w Krzeszowicach Gminne  Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

Nasi uczniowie drużynowo zajęli I miejsca.

Drużyna dziewcząt  w składzie:

Milena Mirek II a

Justyna Kołodziej II a

Drużyna chłopców w składzie:

Daniel Skrężyna III a

Patryk Godyń III a

Bartłomiej Ropka III a

oraz indywidualnie:

I miejsce Justyna Kołodziej II a

II miejsce Milena Mirek II a

V miejsce Natalia Filipowska III e

***

 

29.09.2016 ODBYŁY SIĘ

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Skawinie . Drużyna dziewcząt i chłopców zajęła 2 miejsce, a tym samym awansowała do Zawodów Wojewódzkich.

Drużyny w składzie:

Dziewczęta:

Alicja Adamczyk

Weronika Bobek

Katarzyna Bukowska

Aleksandra Chojnacka

Dominika Ferfecka

Dominika Fryt

Justyna Kołodziej

Kornelia Krzanik

Roksana Mrozińska

Anna Sternalska

Aleksandra Zając

Chłopcy:

Antoni Bodzęta

Filip Dijuk

Kacper Kołacz

Jakub Mosur

Patryk Mucha

Tomasz Paździerkiewicz

Przemysław Sierpiński

Wojciech Szecówka

Patryk Ślusarczyk

Karol Wolak

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

Nowy rok szkolny zaczął się dla naszych sportowców znakomicie.

W Gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 20 września w Krzeszowicach, drużyny dziewcząt i chłopców zajęły I miejsca.

Drużyny w składzie:

Dziewczęta:

Alicja Adamczyk

Weronika Bobek

Katarzyna Bukowska

Aleksandra Chojnacka

Dominika Ferfecka

Dominika Fryt

Justyna Kołodziej

Kornelia Krzanik

Roksana Mrozińska

Anna Sternalska

Ewa Szczuka

Aleksandra Zając

 

Chłopcy:

Antoni Bodzęta

Filip Dijuk

Kacper Kołacz

Jakub Mosur

Patryk Mucha

Tomasz Paździerkiewicz

Przemysław Sierpiński

Krzysztof Stec

Wojciech Szecówka

Patryk Ślusarczyk

Karol Wolak

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

***

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

Dnia 02.06.2016 odbył się w Gołczy XXII Sportowy Turniej Miast i Gmin.
Dnia 02.06.2016 odbył się w Gołczy XXII Sportowy Turniej Miast i Gmin.
Nasza szkoła wystawiła dwie reprezentacje jedną z piłki nożnej, drugą z piłki siatkowej. Obydwie drużyny wywalczyły PIERWSZE MIEJSCE!!!!
A oto skład zwycięskich drużyn :Piłka siatkowa :Bochenek Violetta kl.I a
Mirek Milena kl.I a
Adamczyk Alicja kl. I a
Fryt Dominika kl. I a
Muszyńska Zofia kl.I a
Drzewniak Wiktoria kl.II e
Filipowska Aleksandra kl.III e
Kaderzawek Natalia kl. III d
Witala Wiktoria kl.III d
Płatek Liljanna kl.II f
Polak Gabriela kl.III d
Chałupa Natalia kl.I dPiłka nożna :Kurdziel Mikołaj kl.IIIc
Afonin Mateusz kl.IIIc
Kalemba Arkadiusz kl.IIIc
Ziarkowski Błażej kl.IIIc
Haczyk Albert kl.IIIc
Kuflik Sebastian kl.II f
Ślusarczyk Patryk kl.II c
Stachowski Kamil kl.II d
Dudek Jakub kl.IIIc
Drab Konrad kl.IIId

 
 

***

Dnia 31.05.2016 odbyły się Gminne Zawody Sportowe  w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”  w Nawojowej Górze.

Nasze gimnazjum reprezentowała czteroosobowa drużyna w składzie :
1. Płatek Liljanna kl.2 f
2. Walczowska Zuzanna kl.2 d
3. Kalęba Filip kl.1 b
4. Afonin Mateusz kl.3c
Nasi wspaniali zawodnicy byli bardzo waleczni i dzięki temu zdobyli 2 miejsce!!!!

GRATULUJEMY
Opiekun Agnieszka Ostachowska

***

20.05.2016 odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej chłopców.

Nasza drużyna zdobyła I miejsce i będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych. 

 

W składzie drużyny znaleźli się: Afonin Mateusz kl.3c
Kalemba Arkadiusz kl 3c
Kurdziel Mikołaj kl.3c
Ziarkowski Błażej kl.3c
Haczyk Albert kl.3 c
Nowak Józef kl.3 e
Pałka Daniel kl.3 e
Gęca Mateusz kl 3 a
Zak Jakub kl 3 a
Kucharski Remigiusz kl 3a
Górecki Damian
Stachowiak Kamil
Ślusarczyk Patryk kl.2c
Kulek Sebastian

NASZE KOSZYKARKI IDĄ JAK BURZA – 22.04.2016 r.
W BOCHNI ZDOBYŁY III MIEJSCE W REJONIE.

SKŁAD:

1. KORNELIA KUBICA KAPITAN

2. KLAUDIA ORACZ

3. MAGDA PAŁKA

4. PATRYCJA SOLECKA

5. NIKOLA KOCOŃ

6. AGA MANDZIEJ

7. ZUZANNA WALCZOWSKA

8. MARTA KURDZIEL

9. MAGDA PAPIEŻ

10. GABRYSIA POLAK

W oczekiwaniu na kolejne mecze

Emocje opadają, czas na relaks:)

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 

 ***

8 kwietnia 2016 r.  Drużyna chłopców naszego Gimnazjum zdobyła WICEMISTRZOSTWO POWIATU w sztafetowych biegach przełajowych w Skawinie.

Chłopcy wywalczyli awans do Zawodów  wojewódzkich w Nowym Targu.

Serdecznie gratulujemy!

***

MAMY PIERWSZE MIEJSCE W POWIECIE!

W dniu 7 kwietnia 2016 roku w Zabierzowie odbyły się

Powiatowe Zawody w piłce koszykowej dziewcząt.

Nasze uczennice zdobyły I MIEJSCE!

Skład drużyny:

Kornelia Kubica – kapitan

Klaudia Oracz

Magdalena Pałka

Patrycja Solecka

Nikola Kocoń

Agnieszka Mandziej

Marta Kurdziel

Zuzanna Walczowska

Magdalena Papież

Gabriela Polak

SERDECZNIE GRATULUJEMY SUKCESU!!!

***

1 kwietnia 2016 roku i to nie jest żart, chłopcy z naszej szkoły zdobyli I miejsce w GMINNYCH BIEGACH SZTAFETOWYCH

SKŁAD:

KONRAD DRAB

MATEUSZ GĘCA

REMIGIUSZ KUCHARSKI

FILIP DIJUK

MIKOŁAJ KURDZIEL

MICHAŁ KWIATEK

JAKUB MOSUR

DAMIAN ORACZ

MATEUSZ AFONIN

BŁAŻEJ ZIARKOWSKI

JAKUB ŻAK

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

***

Dnia 23.03.2016r. w Wieliczce odbyły się Rejonowe Zawody Drużynowe chłopców i dziewcząt w tenisie stołowym.

Nasze Gimnazjum, pod opieką mgr Pawła Wiszniewskiego, reprezentowali:

Justyna Kołodziej, Milena Mirek, Mikołaj Kurdziel i Daniel Skrężyna.

Pomimo ciężkich zmagań z bardzo wymagającymi przeciwnikami,

z których znaczna część to zawodnicy trenujący w klubach, nasi uczniowie pozostali nieugięci dzięki czemu zajęli bardzo wysokie miejsca.

Drużyna chłopców może pochwalić się miejscem na podium, zajęła bowiem II miejsce, co dało im awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim.

Dziewczęta po bardzo zawziętej walce uplasowały się na V miejscu. Życzymy dalszych sukcesów i serdecznie gratulujemy!

***

Dnia 10.03.2016 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Nasze Gimnazjum reprezentowała drużyna dziewcząt, która zdobyła tydzień temu Mistrzostwo Gminy tj:

Kaderzawek Natalia-III d,
Polak Gabriela- III d,
Witala Wiktoria-III d,
Filipowska Aleksandra- III e,
Kocoń Nikola-II c,
Drzewniak Wiktoria-II f,
Płatek Lilianna-II e,
Adamczyk Alicja-Ia,
Bochenek Wioletta-Ia,
Mirek Milena-Ia,
Muszyńska Zofia-Ia,
Polak Magdalena-Ia.
Do zawodów zgłosiło się osiem drużyn,
rozgrywki odbywały się w dwóch grupach po cztery zespoły,
systemem „każdy z każdym”.
Z grupy zawodniczki wyszły na drugim miejscu i rozegrały jeszcze dwa mecze: w półfinale i w finale.
Niestety nie udało się dziewczynom pokonać drużyny z Liszek, (walka była bardzo wyrównana) i w rezultacie zajęły II miejsce w Powiecie.
 
Opiekun:Agnieszka Ostachowska
 
Gratulujemy!!!!
  Dnia 03.03.2016 odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
Drużyna naszego gimnazjum składająca się z 12 dziewcząt:
Kaderzawek Natalia-III d,
Polak Gabriela- III d,
Witala Wiktoria-III d,
Filipowska Aleksandra- III e,
Kocoń Nikola-II c,
Drzewniak Wiktoria-II f,
Płatek Lilianna-II e,
Adamczyk Alicja -Ia,
Bochenek Wioletta -Ia,
Mirek Milena -Ia,
Muszyńska Zofia -Ia,
Polak Magdalena-Ia
pokonała cztery zespoły siatkarek z okolicznych gimnazjów i zajęła
I miejsce w Gminie Szczęście, co dało nam awans do zawodów Powiatowych.
 
Opieka: Agnieszka Ostachowska
 
GRATULUJEMY!!!!
 
 

Dnia 22.02.2016 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w Narciarstwie Alpejskim w Spytkowicach. Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Kocon Nikola,Ziomek Weronika, Adamczyk Alicja, Muszyńska Zofia, Krzanik Kornelia, Szecowka Wojciech, Szypula Patryk zajęła II miejsce!!!

Indywidualnie Alicja Adamczyk zajęła III miejsce!!!!

Gratulujemy

Opieka Agnieszka Ostachowska

***

W dniach 18,19.02.2016r. w Skawinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w Tenisie Stołowym – Turniej Indywidualny i Drużynowy Dziewcząt i Chłopców. Nasze Gimnazjum reprezentowali: Natalia Filipowska (IIIE), Justyna Kołodziej (IA), Milena Mirek (IA), Klaudia Oracz (IIIC), Mikołaj Kurdziel (IIIC), Daniel Skrężyna (IIA), Patryk Godyń (IIA), Bartek Ropka (IIA). Wyżej wymienieni uczniowie pod opieką Pawła Wiszniewskiego zaprezentowali wysoki poziom gry oraz ogromnego ducha walki. Mimo dużej liczby, bardzo dobrze przygotowanych do turnieju, zawodników (48 dziewcząt, 48 chłopców) nasi uczniowie osiągnęli najwyższe miejsca podium:
1 miejsce drużynowo chłopcy w składzie: Mikołaj Kurdziel, Daniel Skrężyna
2miejsce drużynowo dziewcząt w składzie: Milena Mirek, Justyna Kołodziej
W Turnieju Indywidualnym dziewcząt:
3 miejsce: Justyna Kołodziej
5 miejsce: Klaudia Oracz
9 miejsce: Milena Mirek
17 miejsce: Aleksandra Filipowska
W Turnieju Indywidualnym chłopców:
5 miejsce: Mikołaj Kurdziel
9 miejsce: Daniel Skrężyna
24 miejsce: Bartek Ropka
27 miejsce: Patryk Godyń
Do zawodów uczniów przygotował Paweł Wiszniewski, jednakże takie wyniki nie byłyby możliwe gdyby nie wieloletnia praca z dziećmi i młodzieżą Pana Władysława Bulka, prowadzącego od lat Sekcję Tenisa Stołowego, za co gorąco dziękujemy.
Na uwagę zasługuje także postawa młodzieży naszego Gimnazjum, ich wytrwałość, systematyczność i sportowa postawa.

***

GMINNE MISTRZOSTWA TENISA STOŁOWEGO

14-15 STYCZNIA 2016

14 stycznia drużyna chłopców zajęła I miejsce w składzie:

Kurdziel Mikołaj III c

Skrężyna Daniel II a

Indywidualnie zajęli miejsca:

Dziewczęta:

1. Kołodziej Justyna I a

N2. Mirek Milena I a

3. Oracz Klaudia III c

4. Filipowska Ola III e

15 stycznia drużyna dziewcząt zajęła I miejsce w składzie:

Kołodziej Justyna I a

Mirek Milena I a

Indywidualnie chłopcy:

miejsca:

I Kurdziel Mikołaj III c

II Skrężyna Daniel II a

III Iwat Adrian II f

IV Ropka Bartłomiej II a

VI Godyń Patryk II a

WSZYSCY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO

MISTRZOSTW POWIATU!

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

***

11 stycznia 2016 r. odbył SIĘ W SKAWINIE POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

DO WOJEWÓDZTWA AWANSOWAŁA

DĄBROWA JULIANNA

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

***

W dniu 24.11.2015 r. odbył się

GMINNY TURNIEJ SZACHOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

DO POWIATU AWANSOWALI:

Seta Michał I miejsce

Kurdziel Mikołaj III miejsce

Dąbrowa Julianna II miejsce

Walczowska Zuzanna III miejsce

***

W dniu 16 grudnia 2015 r.  odbył się GMINNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI

w Tenczynkuimage

NASZA DRUŻYNA ZAJĘŁA I MIEJSCE

i awansowała do Powiatu

DRUŻYNA W SKŁADZIE:

KUBICA KORNELIA KAPITAN

KLAUDIA ORACZ

SOLECKA PATRYCJA

MAGDALENA PAŁKA

NIKOLA KOCOŃ

AGNIESZKA MANDZIEJ

MARTA KURDZIEL

ZUZANNA WALCZOWSKA

MAGDA PAPIEŻ

GABRYSIA PAPIEŻ

GRATULUJEMY!!!

***

18 listopada 2015 roku odbył się

Halowy Turniej Piłki Nożnej

o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych

w Krzeszowicach.

Drużyna naszej szkoły w spektakularnym i pięknym stylu zajęła

I miejsce .

Trzeba podkreślić, że nasi sportowcy wykazali się dużą kulturą osobistą i świetną postawą. Tylko tak dalej!

Drużyna pod opieką P. Pawła Wiszniewskiego, w składzie:

1. Gęca Mateusz

2. Kurdziel Mikołaj

3. Kalemba arkadiusz

4. Ziarkowski Błażej

5. Afonin Mateusz

6. Żak Jakub

7. Pałka Daniel

8. Haczyk Albert

9. Nowak Józef

Wczorajsze zwycięstwo drużyna zawdzięcza długoletnim treningom pod kierunkiem P. Wojciecha Kardasa.

Serdecznie gratulujemy!

***

 

7 PAŹDZIERNIKA 2015 ODBYŁY SIĘ FINAŁY WOJEWÓDZKIE W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT – NOWY TARG 2015

Naszą szkołę godnie reprezentowali:

Fryt Dominika I a

Jurkiewicz Aniela III a

Walczowska Zuzanna II d

Kołacz Kacper II a

Mosur Jakub II a

Żak Jakub III a

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY !

W dniu 30 września 2015 r. odbyły się Powiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w Skawinie.

W zawodach udział wzięli i zakwalifikowali się do województwa:

Fryt Dominika I a

Jurkiewicz Aniela III a

Walczowska Zuzanna II d

Kołacz Kacper II a

Mosur Jakub II a

Żak Jakub III a  1 miejsce

OPIEKA: JOLA CIUPEK, PAWEŁ WISZNIEWSKI

 

 

***

W dniu 23 września 2015 r. nasi uczniowie zdobyli aż 17 miejsc

w indywidualnych biegach przełajowych w Miękini.

 

Opiekun: Paweł Wiszniewski

Chłopcy:

KLASY PIERWSZE:

Bodzęta Antoni z I a – III miejsce

Dijuk Filip I d – II miejsce

Paździerkiewicz Tomasz I e – I miejsce

KLASY DRUGIE:

Kołacz Kacper II a – III miejsce

Mosur Jakub II a – I miejsce

Oracz Damian IId – II miejsce

KLASY TRZECIE:

Drab Konrad III d – V miejsce

Gęca Mateusz III a – VI miejsce

Żak Jakub III a – II miejsce

DZIEWCZĘTA:

KLASY PIERWSZE:

Anna Sternalska I a – V miejsce

Dominika Fryt I a – III miejsce

Kołodziej Justyna I a – VI miejsce

KLASY DRUGIE:

Zuzanna Walczowska II d – I miejsce

KLASY TRZECIE:

Aniela Jurkiewicz III a – I miejsce

Kornelia Kubica III b – II miejsce

Sylwia Farat III c – III miejsce

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

JESTEŚMY Z WAS DUMNI 🙂

***

 

 

Dnia 16.09.2015r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w III Starożytnych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży Powiatu Krakowskiego , które w tym roku odbywały się na polach golfowych w Paczółtowicach. Braliśmy udział w siedmiu konkurencjach , zdobyliśmy osiem złotych medali!!! Naszych zwycięzców na podium dekorowali: pani Grażyna Rabsztyn Mistrzyni Europy w biegach przez płotki na 60m w latach 1974-76 oraz pan Dariusz Goździak Mistrz Olimpijski(drużynowo) Barcelona 1992 w pięcioboju nowoczesnym.

DROMOS (bieg 80 m)

Oracz Klaudia kl . III c- I m

Wncenciak Bartłomiej kl.III c – IV m

DIAULOS (bieg 160 m)

Duda Karolina kl. III c – I m

Kurdzie Mikołaj kl. III c – IV m

HOPLITES DROMOS (bieg 160 m z tarczą)

Kalemba Arkadiusz – I m

DOLICHOS (bieg 600 m)

Łoboz Julia – I m

Ziarkowski Błażej – I m

TURNIEJ GOLFOWY „GOLF START”

Kucharski Remigiusz kl. III a – Im

KONKURS NA EDUKACYJNEJ GRZE PLANSZOWEJ

Szostecki Nicolas kl. III c- Im

KONKURS PLASTYCZNY

Klaudia Madej kl.III b

Haczyk Albert kl. III c – Im

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych występów!!!

getattach,mid,13913,mpid,8,min,1,uid,6a40aebdef72341d getattach,mid,13913,mpid,10,min,1,uid,6a40aebdef72341d getattach,mid,13913,mpid,16,min,1,uid,6a40aebdef72341d getattach,mid,13913,mpid,18,min,1,uid,6a40aebdef72341d getattach,mid,13913,mpid,19,min,1,uid,6a40aebdef72341d getattach,mid,13913,mpid,20,min,1,uid,6a40aebdef72341d getattach,mid,13913,mpid,21,min,1,uid,6a40aebdef72341d

Opieka: Agnieszka Ostachowska

 

***

28.05.2015 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gołczy odbył się turniej piłki siatkowej chłopców i dziewcząt w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu Dla Wszystkich.

zawody

Impreza przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze.

Nasze drużyny zajęły kolejno:

DZIEWCZĘTA II MIEJSCE, W SKŁADZIE:

Kocoń Nikola I c

Filipowska Natalia I e

Filipowska Aleksandra II e

Kubiś Karolina I e

Drzewniak Wiktoria I e

Witala Wiktoria II d

Kaderzawek Natalia II d

Polak Gabriela II d

Semeriak Agata II d

CHŁOPCY ZAJĘLI III MIEJSCE, W SKŁADZIE:

Wincenciak Bartłomiej II c

Zaremba Adrian I e

Stachowski Kamil

Kołacz Kacper I a

Kwiatek Michał I a

Kurdziel Mikołaj II c

Bogacki Michał

Godyń Patryk I a

Kłosowski Kacper III d

GRATULUJEMY WYNIKÓW !!!

NASZ WYJAZD NA TURNIEJ, NA STAŁE WPISAŁ SIĘ

W KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH SZKOŁY.

***

  22 MAJA 2015 R. ODBYŁA SIĘ GMINNA IMPREZA SPORTOWA

W RAMACH KAMPANII „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”

W NAWOJOWEJ GÓRZE.

 DRUŻYNA W SKŁADZIE:

  DUDA KAROLINA, ŁOBOZ JULIA,  STOPA KAROL,

STACHOWSKI KAMIL

ZDOBYŁA I MIEJSCE W KATEGORII GIMNAZJA

GRATULUJEMY!!!

***

W DNIU 29.04.2015 R. ODBYŁ SIĘ W NASZEJ SZKOLE II TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W KRZESZOWICACH.

PRZYJECHAŁO DO NAS 6 DRUŻYN Z: LIBIĄŻA, MNIKOWA, LISZEK, ZALASIA I DWIE DRUŻYNY Z TENCZYNKA. ZESPOŁY GRAŁY SYSTEMEM „KAŻDY Z KAŻDYM” NASZE GIMNAZJUM REPREZENTOWAŁY DWIE DRUŻYNY:

KRZESZOWICE     I :

  1. BYCZEK AGATA
  2. KARELUS ALEKSANDRA
  3. KUĆ JUSTYNA
  4. LIGNAR DOMINIKA
  5. BONARSKA KAROLINA
  6. RUDEL DANIELA
  7. STOLAREK ALEKSANDRA
  8. NOWAK JULIA

KRZESZOWICE    II :

  1. FILIPOWSKA NATALIA
  2. FILIPOWSKA ALEKSANDRA
  3. KOCOŃ NIKOLA
  4. DRZEWNIAK WIKTORIA
  5. WITALA  WIKTORIA
  6. KADERZAWEK NATALIA
  7. PŁATEK LILIANNA
  8. POLAK GABRIELA
  9. KUBIŚ KAROLINA

KTÓRE ZAJĘŁY ODPOWIEDNI:

KRZESZOWICE I MIEJSCE IV

KRZESZOWICE II MIEJSCE VI

OPIEKUN: AGNIESZKA OSTACHOWSKA

***

  W DNIU 10 KWIETNIA 2015 R. W SKAWINIE ODBYŁY SIĘ POWIATOWE WIOSENNE BIEGI SZTAFETOWE             DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

DZIEWCZĘTA W SKŁADZIE:

  1. JURKIEWICZ ANIELA
  2. ŁOBOZ JULIA
  3. KUBICA KORNELIA
  4. PRZYBYLSKA NATALIA
  5. ORACZ KLAUDIA
  6. DUDA KAROLINA
  7. PAŁKA MAGDALENA
  8. JANICKA KINGA
  9. SZCZEPANIK KAROLINA
  10. PRZYBYLSKA MAGDALENA

ZAJĘŁY II MIEJSCE I AWANSOWAŁY DO WOJEWÓDZTWA

CHŁOPCY ZAJĘLI  III MIEJSCE.

 OPIEKUN JOLANTA CIUPEK

GRATULUJEMY !!!

***

24 – 25 MARCA 2015 R. W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 5 W KRAKOWIE ODBYŁ SIĘ VI MEETING SIATKARSKI DRUŻYN MIESZANYCH.

REPREZENTACJA NASZEGO GIMNAZJUM W SKŁADZIE:

  1. BYCZEK AGATA
  2. KARELUS ALEKSANDRA
  3. KUĆ JUSTYNA
  4. LIGNAR DOMINIKA
  5. DZIEDZIAK KACPER
  6. WĘGRZYN RAFAŁ
  7. ŁUSZCZEK SEWERYN
  8. WINCENCIAK BARTŁOMIEJ

ZAJĘŁA III MIEJSCE.  OPIEKUN AGNIESZKA OSTACHOWSKA

GRATULUJEMY!!!

***

26 MARCA 2015 r. ODBYŁY SIĘ GMINNE BIEGI SZTAFETOWE, W KTÓRYCH NASZA SZTAFETA  CHŁOPCÓW, ZAJĘŁA I MIEJSCE W SKŁADZIE:

1. Konrad Drab

2. Mateusz Gęca

3. Jakub Żak

4. Mateusz Afonin

5. Michał Kwiatek

6. Jakub Mosur

7. Damian Górecki

8. Patryk Hrycaniuk

9.Bartłomiej Wincenciak

10. Błażej Ziarkowski

11. Mikołaj Kurdziel

Również I miejsce w Biegach Przełajowych Dziewcząt zajęła grupa z naszego Gimnazjum w składzie:

1. Izabela Klocek

2. Klaudia Oracz

3. Julia Łoboz

4. Aniela Jurkiewicz

5. Karolina Duda

6. Magdalena Przybylska

7. Natalia Przybylska

8. Kornelia Kubica

9. Karolina Szczepanik

10. Magdalena Pałka

11. Kinga Janicka

***

25 MARCA 2015 r.  Daniel Skrężyna z kl. I a zajął 10 miejsce w Rejonowym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się w Koźmicach Wielkich, dodać trzeba, że I miejsce w tym turnieju zajął aktualny mistrz Polski.

***

16  MARCA 2015 R. ODBYŁY SIĘ MAŁOPOLSKIE ZAWODY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM. NASZE GIMNAZJUM REPREZENTOWAŁA DOMINIKA LIGNAR,  KTÓRA ZDOBYŁA                    21 MIEJSCE.

GRATULUJEMY !!!

***

10 LUTEGO 2015 R.  ODBYŁ SIĘ FINAŁ WOJEWÓDZKI W MAŁOPOLSKIEJ GIMNAZJADZIE MŁODZIEŻY W SZACHACH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁA ZUZANNA WALCZOWSKA

UCZENNICA KLASY I C.

GRATULUJEMY!!!

opiekun: JOLANTA CIUPEK

***

10 LUTEGO 2015 R. ODBYŁY SIĘ POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

SKŁAD DRUŻYNY:

  1. BYCZEK AGATA
  2. KARELUS ALEKSANDRA
  3. KUĆ JUSTYNA
  4. LIGNAR DOMINIKA
  5. RUDEL DOMINIKA
  6. FILIPOWSKA NATALIA
  7. KOCON NIKOLA
  8. DRZEWNIAK WIKTORIA
DRUŻYNA ZAJĘŁA II MIEJSCE W POWIECIE. GRATULUJEMY!!!
 
opiekun: AGNIESZKA OSTACHOWSKA

***

03 LUTEGO 2015 R. ODBYŁY SIĘ POWIATOWE ZAWODY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – SPYTKOWICE

ZAWODNICY:

  1. LIGNAR DOMINIKA
  2. DZIEDZIAK KACPER
  3. NIEMIEC ZUZANNA
  4. ZIOMEK WERONIKA
  5. KWIATEK MICHAŁ
  6. KOŁACZ KACPER
  7. KOCOŃ NIKOLA

DRUŻYNOWO ZAJĘLIŚMY III MIEJSCE. INDYWIDUALNIE DOMINIKA LIGNAR ZAJĘŁA II MIEJSCE I AWANSOWAŁA DO ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH. GRATULUJEMY!!!

opiekun: AGNIESZKA OSTACHOWSKA

***

22 STYCZNIA 2015 R. ODBYŁY SIĘ GMINNE ZAWODY W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

SKŁAD DRUŻYNY:

  1. BYCZEK AGATA
  2. BONARSKA KAROLINA
  3. KARELUS ALEKSANDRA
  4. KUĆ JUSTYNA
  5. LIGNAR DOMINIKA
  6. RUDEL DANIELA
  7. FILIPOWSKA NATALIA
  8. KOCOŃ NIKOLA
  9. DRZEWNIAK WIKTORIA
DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY I MIEJSCE W GMINIE I AWANSOWAŁY DO ZAWODÓW POWIATOWYCH. GRATULUJEMY!!!
 
opiekun: AGNIESZKA OSTACHOWSKA

***

08 STYCZNIA 2015 r. ODBYŁY SIĘ GMINNE ZAWODY W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

SKŁAD DRUŻYNY:

  1. WĘGRZYN RAFAŁ
  2. DZIEDZIAK KACPER
  3. HRYCANIUK PATRYK
  4. WOJTAS PRZEMYSŁAW
  5. WĄGRODA ADRIAN
  6. ŁUSZCZEK SEWRYN
  7. DRAB KONRAD
  8. WINCENCIAK BARTŁOMIEJ
DRUŻYNA ZAJĘŁA I MIEJSCE W GMINIE I TYM SAMYM AWANSOWALI DO ZAWODÓW POWIATOWYCH. GRATULUJEMY!!!
 
opiekun: WOJCIECH KARDAS

***

06 LUTEGO 2015 R. ODBYŁY SIĘ POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT – ZABIERZÓW

 SKŁAD DRUŻYNY:

  1. BYCZEK AGATA – KAPITAN
  2. ORACZ KLAUDIA
  3. KĘPA JUSTYNA
  4. KUBICA KORNELIA
  5. LIGNAR DOMINIKA
  6. PAŁKA MAGDALENA
  7. PRZYBYLSKA NATALIA
  8. PRZYBYLSKA MAGDALENA
  9. MAJEWSKA WIKTORIA
  10. BARANOWSKA ALEKSANDRA
DZIEWCZYNY ZDOBYŁY III MIEJSCE. GRATULUJEMY!!!
 
opieka: JOLANTA CIUPEK

***

02 LUTEGO 2015 R. ODBYŁ SIĘ POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY – SKAWINA

SKŁAD DRUŻYNY:

  1. KURDZIEL MIKOŁAJ
  2. SETA MICHAŁ
  3. WALCZOWSKA ZUZANNA
DO WOJEWÓDZTWA AWANSOWAŁA WALCZOWSKA ZUZANNA. GRATULUJEMY!!!
 
opiekun: JOLANTA CIUPEK

***

16 GRUDNIA 2015 R. ODBYŁY SIĘ GMINNE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT – TENCZYNEK

SKŁAD DRUŻYNY:

  1. ORACZ KLAUDIA
  2. BYCZEK AGATA – KAPITAN
  3. KĘPA JUSTYNA
  4. KUBICA KORNELIA
  5. PAŁKA MAGDALENA
  6. PRZYBYLSKA MAGDALENA
  7. PRZYBYLSKA NATALIA
  8. MAJEWSKA WIKTORIA
  9. GRELA KINGA
  10. BARANOWSKA ALEKSANDRA
DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY I MIEJSCE I TYM SAMYM AWANSOWAŁY DO ZAWODÓW POWIATOWYCH!
 
opiekun: JOLANTA CIUPEK

***

09 GRUDNIA 2014 R.  ODBYŁY SIĘ GMINNE ZAWODY SZACHOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – KRZESZOWICE

SKŁAD DRUŻYNY – CHŁOPCY:

  1. PIÓRKO ARTUR
  2. SETA MICHAŁ
  3. FERFECKI MATEUSZ
  4. KUCHARSKI REMIGIUSZ
  5. CHMIEST MACIEJ
  6. KURDZIEL MIKOŁAJ
SKŁAD DRUŻYNY – DZIEWCZĘTA:
  1. MAJCHERCZYK WIKTORIA
  2. WALCZOWSKA ZUZANNA
DO POWIATU AWANSOWALI:
  1. KURDZIEL MIKOŁAJ   m. I
  2. SETA MICHAŁ                   m. II
  3. WALCZOWSKA ZUZANNA      m. III
opiekun: JOLANTA CIUPEK

***

W DNIU 02.02.2015 R. W SKAWINIE ODBYŁY SIĘ POWIATOWE ZAWODY SZACHOWE

SKŁAD DRUŻYNY:

1. KURDZIEL MIKOŁAJ

2. SETA MICHAŁ

3. WALCZOWSKA ZUZANNA – AWANS DO WOJEWÓDZTWA

***

Po pięknym i zaciętym pojedynku z zawodnikami ze Skawiny, w dniu 28 stycznia 2015 roku

nasi uczniowie uczestniczący w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego zajęli kolejno:

drużynowo:

III miejsce chłopcy – w składzie:  Skrężyna Daniel, Kurdziel Mikołaj, Kucharski Remigiusz

V miejsce drużynowo dziewczęta

Daniel Skrężyna zajął V miejsce  indywidualnie  i zakwalifikował się do Zawodów Rejonowych w Wieliczce

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

***

W dniach 11-12 grudnia 2014 r. w naszym gimnazjum odbyły się Mistrzostwa Gminy w Tenisie stołowym. Nasi uczniowie mogą poszczycić się wspaniałymi rezultatami.

Nasi uczniowie osiągnęli następujące miejsca:

Turniej indywidualny chłopców:

1 miejsce Skrężyna Daniel I a

2 miejsce Kurdziel Mikołaj II c

3 miejsce Kucharski Remigiusz II a

4 miejsce Kołacz Kacper I a

5 miejsce Ropka Bartłomiej I a

Turniej indywidualny dziewcząt :

2 miejsce Oracz Klaudia II c

4 miejsce Filipowska Aleksandra II e

Drużyna chłopców zajęła I miejsce w składzie:

Kurdziel Mikołaj

Kucharski Remigiusz

Skrężyna Daniel

Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce w składzie:

Filipowska Natalia I e

Filipowska Aleksndra II e

Oracz Klausdia II c

Walczowska Zuzanna I c

Wszyscy wyżej wymienieni zakwalifikowali się do następnego etapu tj. Mistrzostwa Powiatu Tenisa Stołowego.

***

01 PAŹDZIERNIKA 2014 R. ODBYŁY SIĘ  INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ETAP POWIATOWY – SKAWINA

DO WOJEWÓDZTWA AWANSOWALI:

  1. ANIELA JURKIEWICZ KL. II A
  2. JULIA ŁOBOZ KL. II C

***

I STAROŻYTNE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ GMINY KRZESZOWICE – 23 WRZEŚNIA 2014 R. STADION ŚWIT KRZESZOWICE

  • Bieg na dystans jednego stadionu II m. Dominika Matysik, III m. Remigiusz Kucharski
  • Bieg na dystans dwóch stadionów II m. Magda Przybylska, II m. Jakub Żak
  • Bieg z tarczą dla chłopców II m. Arek Kalęba
  • Bieg na dystans 10 stadionów III m. Klaudia Oracz, I m. Konrad Drab
  • Pięciobój starożytny dla chłopców II m. Kacper Dziedziak

Imprezy towarzyszące:

  • Konkurs plastyczny – plakat nawiązujący do igrzysk olimpijskich I m. Klaudia Madej II b
  • Konkurs wiedzy o starożytnych i współczesnych igrzyskach olimpiskich III m. Ada Gierula III a
  • Konkurs recytatorski: Natalia Jaros III d

***

17 WRZEŚNIA 2014 R. ODBYŁY SIĘ  INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ETAP GMINNY  – MIĘKINIA

DO POWIATU AWANSOWALI:

  1. FILIPOWSKA KLAUDIA
  2. KLOCEK IZABELA
  3. WALCZOWSKA ZUZANNA
  4. ORACZ KLAUDIA
  5. ŁOBOZ JULIA
  6. KAROLINA DUDA
  7. JURKIEWICZ ANIELA
  8. FARAT SYLWIA
  9. PRZYBYLSKA NATALIA
  10. PRZYBYLSKA MAGDALENA
  11. KWIATEK MICHAŁ
  12. MOSUR JAKUB
  13. GĘCA MATEUSZ
  14. ZIARKOWSKI BŁAŻEJ
  15. ŻAK JAKUB
  16. HRYCANIUK PATRYK

***

22 v 2014 nasi uczniowie wzięli udział w zawodach „Zachowaj trzeźwy umysł”

i zajęli I miejsce w Gminie

1. Byczek Agata II b

2. Jankowska Ewa II b

3. Lignar Dominika II b

4. Wróbel Dawid III b

5. Wincenciak Bartłomiej I c

***

W dniu 2 kwietnia 2014 r. uczniowie naszego gimnazjum zajęli kolejno:

I miejsce w Gminnych Biegach Sztafetowych – drużyna chłopców
oraz
II miejsce w Gminnych Biegach Sztafetowych – drużyna dziewcząt
Obie drużyny zakwalifikowały się do zawodów na szczeblu Powiatowym

***

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w Indywidualnym Narciarstwie Alpejskim

Spytkowice 2014

I miejsce zajęła Dominika Lignar

VI miejsce zajął Krzysztof  Ostachowski

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego Drużyn Narciarstwa Alpejskiego

nasza drużyna zajęła  III miejsce

W indywidualnym Narciarstwie Alpejskim – Kluszkowce 2014, Dominika Lignar i Krzysztof  Ostachowski weszli do finału wojewódzkiego

***

26 marca 2014 roku drużyna dziewcząt w składzie:

Paulina Machniak

Katarzyna Zając

Klaudia Oracz

zajęła IV miejsce w Rejonowych Zawodach Tenisa Stołowego

***

Mamy ogromną przyjemność podać do wiadomości, że 24 lutego 2014 roku,  nasze uczennice:

Paulina Machniak oraz Kasia  Zając zdobyły drużynowo MISTRZOSTWO POWIATU W TENISIE STOŁOWYM.

SERDECZNIE GRATULUJEMY SUKCESU!!!

***

GMINNE MISTRZOSTWA TENISA STOŁOWEGO

STYCZEŃ 2014

22 i 23 stycznia odbyły się Gminne Mistrzostwa Tenisa Stołowego.

Uczniowie naszego gimnazjum osiągnęli fantastyczne wyniki:

w zawodach drużynowych dziewcząt zajęliśmy I miejsce – drużyna w składzie:

Paulina Machniak III c

Kasia Zając III c

Ola Filipowska I e

W zawodach indywidualnych chłopców zajęliśmy odpowiednio:

I miejsce – Kamil Palewski III e

II miejsce – Remigiusz Kucharski I a

III miejsce – Mikołaj Kurdziel I c

IV miejsce – Rafał Węgrzyn II b

W zawodach drużynowych chłopców zajęliśmy I miejsce w składzie:

Kamil Palewski III e

Mikołaj Kurdziel I c

Remigiusz Kucharski I a

W zawodach indywidualnych dziewcząt zajęliśmy odpowiednio:

II miejsce – Paulina Machniak   III c

III miejsce – Kasia Zając III c

V miejsce – Klaudia Oracz I c

***

W dniu 14.01.2014 w naszej szkole odbyły się wewnętrzne mistrzostwa Publicznego Gimnazjum im. A. Mickiewicza, pod patronatem Dyrektora Ryszarda Piotrowskiego.

Do rywalizacji w tenisie stołowym przystąpiło 13 uczniów:

Paulina Machniak IIIc

Katarzyna zając IIIc

Klaudia Oracz Ic

Magdalena Pałka Ib

Aleksandra Filipowska Ie

Remigiusz kucharski Ia

Artur Morajka IIIa

Damian Deryniowski Ie

Mikołaj Kurdziel Ic

Rafał Węgrzyn IIb

Krzysztof Ostachowski IIIe

Maciej Jaworski IIId

Daniel Pałka Ie

Turniej zorganizowany pod patronatem Dyrektora szkoły przebiegał w zaciętej ale sportowej rywalizacji, obfitował w liczne niespodzianki i zaskakujące rezultaty.

Oto końcowe wyniki:

Dziewczęta:

1. Paulina Machniak IIIc

2. Katarzyna Zając IIIc

3. Klaudia Oracz Ic

Chłopcy:

1. Remigiusz Kucharski Ia

2. Damian Deryniowski Ie

3. Artur Morajka IIIa

***

9 października 2013 roku Nowy Targ – Udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców na szczeblu wojewódzkim

16 października 2013 r. Krzeszowice – Halowa piłka nożna Dziewcząt

Miejsce I awans do Powiatu

17 października 2013r. Krzeszowice – Halowa Piłka Nożna Chłopców

Miejsce I awans do Powiatu

3 października 2013 roku w Skawinie odbyła się

Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.

Zawodnicy, którzy awansowali do województwa to:

Julia Szterleja miejsce II

Dorota Lubowicka miejsce IV

Patryk Pączek miejsce III

Błażej Ziarkowski miejsce IV

***

19 września 2013 roku w Miękini odbyły się

Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe  Dziewcząt i Chłopców

Uczniowie, którzy awansowali do Powiatu to:

Julia Szterleja I miejsce

Aniela Jurkiewicz II miejsce

Dorota Lubowicka II miejsce

Kornelia Kubica IV miejsce

Magda Przybylska IV miejsce

Natalia Przybylska V miejsce

Błażej Ziarkowski I miejsce

Patry Pączek I miejsce

Dominik Knapik IV miejsce

Mateusz Gęca IV miejsce

Jakub Żak V mierjsce

Kacper Dziedziak V miejsce

 

 

RĘCZNA REAKTYWACJA

Powiatowe Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – Zielonki 2013 – IV miejsce

Reprezentacja w składzie:

  1. Karolina Bachowska
  2. Samuela Bartosik
  3. Paulina Forma
  4. Weronika Róg
  5. Katarzyna Marszałek
  6. Magdalena Kwinta
  7. Marcelina Pałka
  8. Katarzyna Leciago
  9. Faustyna Kwaśniewska
  10. Karolina Chucherko
  11. Dominika Sołtysik
  12. Aleksandra Karelus
  13. Daniela Rudel
  14. Klaudia Zając
  15. Paulina Gabor

Opiekun: Paweł Wiszniewski

 

Jak wszystkim wiadomo, w naszej szkole regularnie odbywają się treningi z piłki ręcznej dziewcząt, które prowadzi Mistrz Wiszniewski. Zajęcia trwają od dwóch lat, jednak dopiero w tym roku szkolnym dziewczyny zaczęły poszerzać swoje horyzonty na licznych sparingach i zawodach. Na swoim koncie mają dwukrotną wygraną z Gołczą, jednokrotną z Tenczynkiem, Nową Górą oraz udział w zawodach powiatowych. Jak na tylko niecałe dwa lata nauki i ćwiczenia tego sportu zaledwie raz w tygodniu, poszło im caaaałkiem nieźle 😀 Oczywiście dzięki niezbędnym wskazówkom Pana Wiszniewskiego i jego zwracaniu naszej uwagi na dyscyplinę i kulturę podczas gry oraz sprawną współpracę drużyny, w końcu w kupie siła 🙂
I tak naszą „pożegnalną”, ostatnią przed wakacjami rozgrywką był sparing w Gołczy, gdzie wygrałyśmy ze wszystkimi tamtejszymi drużynami, a przy tym świetnie się bawiłyśmy.
Wiadomo, jak to w sporcie, zdarzają się nieplanowane wypadki, ale mimo to nasze dziewczyny z drużyny 😀 są nieustraszone, zawsze mają masę energii, po każdej „potyczce” wracają na boisko z podwójnym powerem i co najważniejsze dobrze się między sobą dogadują. Jednak w tym roku większość z nich wychodzi z naszej szkoły, dlatego w swoim imieniu chcę zachęcić wszystkie zapalone sportowczynie na branie udziału w treningach. To świetna droga do posiadania hobby, a także do zrzucenia kilku zbędnych kilogramów 😉 Ruch to zdrowie, także dziewczyny do roboty, od września ręczna na was czeka 🙂
A my poniżej prezentujemy zdjęcia z wyjazdów, jako dowód rzeczowy 😀

Darka i Roka

PS. Obecny rok szkolny rozpoczęliśmy od dwóch wygranych meczy tj. z Gimnazjum w Tenczynku i LO w Krzeszowicach. Jesteśmy na etapie przygotowań do Mistrzostw Powiatu w Zielonkach. Wzbogaciliśmy się o nowe zawodniczki. Dalej kontynuujemy przygodę z piłką ręczną. Dziękujemy dziewczynom które zakończyły naukę w naszym gimnazjum, dzięki którym powstała sekcja piłki ręcznej i wspaniała w niej atmosfera.