SRU

Rok szkolny 2014/2015

18 września 2014 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Szkolnej Rady Uczniowskiej.

Głosowało łącznie 309 uczniów, głosów nieważnych oddano 1.

W wyniku wyborów wyłoniono nową Radę Uczniowską w składzie:

Przewodnicząca: Zuzanna Rojowska III d

Zastępcy: Daniela Rudel III b, Wiktoria Majewska III e

Skład Szkolnej Rady Uczniowskiej:

klasa I a:

Olga Bronowska

Kacper Kołacz

Maksymilian Mucha

klasa I b

Julia Gałosz

klasa I c

Zuzanna Walczowska

I d

Agnieszka Mandziej

I e

Karolina Kubis

I f

Wiktoria Pączek

II a

Remigiusz Kucharski

Daniel Urbaniec

II b

Karolina Kulawik

Kornelia Kubica

II c

Julia Łoboz

Klaudia Oracz

II d

Nikolas Szostecki

II e

Zuzanna Galus

III a

Zuzanna Dec

Aleksandra Gój

Katarzyna Czerwonka

Ada Gierula

III b

Daniela Rudel

Patryk Hrycaniuk

Rafał Węgrzyn

III c

Klaudia Kuc

III d

Aleksandra Baranowska

Zuzanna Rojowska

Natalia Jaros

III e

Kinga Grela

Katarzyna Godyń

Wiktoria Majewska

 

 

***

Rok szkolny 2013/14

Nowy rok,  nowy samorząd!

Po raz kolejny wybieraliśmy samorząd uczniowski.

Wybory odbyły się 17 września 2013 roku we wtorek.

W wyborach uczestniczyło 281 uczniów, dwa głosy były nieważne.

Skład nowej Szkolnej Rady Uczniowskiej:

klasa I a

Remigiusz Kucharski

Maciej Chmiest

klasa I b

Karolina Kulawik

klasa I c

Arkadiusz Kalemba

Karolina Duda

klasa I d

Nikolas  Szostecki

Kamil  Sarek

klasa I e

Aleksandra Filipowska

Katarzyna Bogacka

klasa II a

Katarzyna Czerwonka

Artur Piórko

Zuzanna Dec

klasa II b

Rafał Węgrzyn

klasa II c

Amanda Madurajska

Klaudia Kuc

klasa II d

Natalia Jaros

klasa II e

Kinga Grela

Katarzyna Godyń

klasa III a

Samuela Bartosik

Klaudia Ćwikła

Kacper Zadęcki

klasa III b

Dawid Wróbel

Jakub Surówka

klasa III c

Filip Baranowski

Aleksandra Wartalska

Dawid Szostecki

klasa III d

Anna Figa

klasa III e

Magdalena Buchwald

Katarzyna Prociuk

 

 

***

Rok szkolny 2012/2013

Jak co roku we wrześniu odbyły się w naszej szkole wybory do Szkolnej Rady Uczniowskiej. Spośród kandydatów, którzy uzyskali największą ilość głosów wybrano skład Szkolnej Rady Uczniowskiej. W wyborach uczestniczyło 331 uczniów, jeden głos był nieważny. Licząc na to, że zostaną spełnione obietnice przedstawione w kampanii wyborczej, życzymy naszym przedstawicielom dużo zapału, wspaniałych pomysłów i dbania o dobre imię naszej szkoły.
Prezentacja wyników głosowania w dniu 17.09.2012r.

Skład Szkolnej Rady Uczniowskiej:


przewodnicząca: Edyta Niziołek
zastępca: Wojciech Kłeczek

Klasa IA:
1. Aleksandra Gój  2. Zuzanna Dec
Klasa IB:
1. Piotr Cyganek  2. Sławomir Jachimowicz
Klasa IC:
1. Katarzyna Dorynek  2. Natalia Niemiec
Klasa ID:
1. Natalia Jaros
Klasa IIA:
1. Klaudia Ćwikła  2. Weronika Grzybowska  3. Samuela Bartosik
Klasa IIB:
1. Dawid Wróbel  2. Jakub Surówka
Klasa IIC:
1. Aleksandra Wartalska  2. Dawid Szostecki
Klasa IID:
1. Mateusz Pasternak
Klasa IIE:
1. Kamil Palewski  2. Łukasz Wiśnicki
Klasa IIIA:
1. Wojciech Kłeczek  2. Mateusz Grzybowski
Klasa IIIB:
1. Martyna Mirek
Klasa IIIC:
1. Joanna Wójcik
Klasa IIID:
1. Adrianna Dijuk  2. Grzegorz Godyń
Klasa IIIE:
1. Kamil Łuczyński  2. Mariola Mazur
Klasa IIIF:
1. Magdalena Kurek  2. Karolina Chucherko
Klasa IIIG:
1. Jakub Godyń  2. Edyta Niziołek