Dzień Patrona

Święto Patrona naszej szkoły – Adama Mickiewicza, to tradycyjnie czas pięknych przedstawień i prezentacji dorobku twórczego naszych uczniów i nauczycieli.

GRUDZIEŃ 2016 DZIEŃ PATRONA POD HASŁEM: BAJKI MICKIEWICZA

 

GRUDZIEŃ 2015 DZIEŃ PATRONA – JASEŁKA

 

W tym roku szkolnym (2015/2016), z okazji Dnia Patrona, uczniowie z koła teatralnego pod kierownictwem P. P. Renaty Ciężkiej oraz Katarzyny Hanczakowskiej, przygotowali dla nas piękne przedstawienie-Jasełka, które przez swą niekonwencjonalną formę podróży w czasie, miało nam przypomnieć, co tak na prawdę jest istotą Świąt Bożego Narodzenia. Jak zwykle przedstawienie uświetnił nasz szkolny chór pod batutą P. Agnieszki Żak, nad scenografią pracowali uczniowie pod kierunkiem P. Barbary Dec oraz P. Ani Wentrys -Kurdziel.

Króciutki film poniżej:)

 

 

Tegoroczny Dzień Patrona przebiegał pod hasłem : W pogoni za Mickiewiczem

Piękna oprawa i świetny spektakl w wykonaniu naszych uczniów okraszony występem Małych Słowianek z Krakowa na długo pozostaną w naszej pamięci.

Towarzyszące akademii wystawy prac uczniów po raz kolejny pokazały jak zdolną mamy młodzież.

***

 

W  roku 2013 dołączyły się też prezentacje projektów realizowanych przez uczniów w pierwszym semestrze.

Tak więc było uroczyście i bogato, wzruszająco i zabawnie.

Naszą wspólną pracę docenili w tym roku szczególnie licznie zebrani goście, rodzice naszych uczniów, emerytowani nauczyciele, zaproszeni goście na czele z Burmistrzem Miasta i Gminy p. Czesławem Bartlem oraz posłem na sejm p. Andrzejem  Adamczykiem.